ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

www.ramchah.ir

اثرات پزشکی سجده در نماز

رای دهی:  / 5
ضعیفعالی 

 بدن شما به صورت روزانه، امواج الکترومغناطیسی دریافت میکند. شما امواج الکترومغناطیسی را مواقعی که از تجهیزات الکترونیکی استفاده میکنید (و نمیتوانید هم کنار بگذارید) دریافت میکنید، همچنین از طریق لامپهای روشن که حتی برای یک ساعت هم خاموش نمیشود...  شما منبعی هستید که مقدار زیادی امواج الکترومغناطیسی دریافت میکنید. به عبارتی دیگر شما با امواج الکترو مغناطیسی شارژ میشوید بدون آنکه بفهمید! سر درد دارید! احساس ناراحتی میکنید. تنبلی در کار و مکانهای مختلف بر شما غلبه میکند...

 حالا راه حل این مشکل چیست ؟       
یک دانشمند غیر مسلمان از اروپا تحقیقاتی شامل یافتن بهترین روش برای خارج کردن امواج الکترومغناطیسی که به بدن آسیب میرساند را انجام داد.  با گذاشتن پیشانی تان بیشتر از یک بار بر روی زمین، زمین امواج الکترومغناطیسی را تخلیه خواهد کرد. این شبیه اتصال زمین به ساختمانهایی است که برخورد سیگنالهای الکتریکی مانند رعد و برق با آنها وجود دارد تا امواج از طریق زمین تخلیه شود آنچه این تحقیق را بیشتر شگفت انگیز میکند این است که؛  بهترین راه که پیشانی تان را بر زمین بگذارید، حالتی است که رو به مرکز زمین باشید چرا که در این حالت امواج الکترومغناطیسی بهتر تخلیه خواهد شد و بیشتر تعجب خواهید کرد که بدانید بر اساس اصول علمی ثابت شده که مرکز زمین مکه است و کعبه درست وسط زمین است بنابراین سجده در نمازتان بهترین راه تخلیه سیگنالها از بدن است...!

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

لطفا در اعلام نظر خود، رعایت ادب را فراموش ننمائید و تنها نظر خود را محدود به موضوع خبر کنید. در صورت عدم رعایت این موارد نظر شما حذف خواهد شد.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آمار بازدید از سایت

1680688
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
100
1358
2930
1640921
21010
22272
1680688

آی‌پی شما: 54.196.107.244
امروز: پنج شنبه، 08 تیر 1396 - ساعت: 03:04:40
محل قرارگیری: Home دیگر عناوین امور دینی مسائل دیگر اثرات پزشکی سجده در نماز